Manifestowanie jest łatwe. Myślisz, czego chcesz, zapominasz o tym, a w najmniej spodziewanym momencie BANG! 🪄Oto Twoje marzenie. Wszystko to nie gwarantuje jednak, że będziesz szczęśliwy, gdy już się spełni.

Lata temu miałam takiego właśnie znajomego. Wiecznie z czegoś niezadowolony. Gdy było pochmurno, narzekał, że pogoda beznadziejna; gdy wychodziło słońce, złościł się, że razi go w oczy. Mimo takiego nastawienia ów znajomy zawsze dostawał od życia to czego chciał. Sęk w tym, że nawet, gdy już to miał, wcale nie był zadowolony…😉

Manifestujemy zawsze z wibracyjnego miejsca, w którym się znajdujemy. Inaczej mówiąc, kreujemy jeszcze więcej takich emocji, jakie mieliśmy w momencie wysyłania intencji. Pytanie brzmi więc: jak chcę się czuć, gdy już będę mieć to, czego teraz pragnę? Czy potrafię już teraz czuć się tak szczęśliwa i zadowolona? 🍀

W kwantowej czy też energetycznej rzeczywistości nie potrzebujesz „mieć”, by dopiero potem się „czuć”. W kwantowej rzeczywistości chodzi o to, by najpierw czuć się dobrze i dopiero wtedy myśleć o tym, co chcesz mieć. 🧘‍♀️

Więcej o świadomym kreowaniu rzeczywistości na kanele PANI ENDORFINA, a jeżeli chcesz mieć dostęp do pełnych wersji podcastów i jeszcze większej ilości materiałów, zawsze możesz zostać Patronem z trzeciego progu. Dzięki temu otrzymasz zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku, dzięki której zyskujesz:

– nieograniczony dostęp do pełnych wersji wszystkich podcastów (tych dawnych, najnowszych, oraz przyszłych);
– możliwość zadawania pytań i otrzymania bezpośrednich odpowiedzi w ramach tych podcastów;
– miejsce w społeczności osób, którym tak, jak i Tobie zależy a kreowaniu wspaniałego życia;
– oraz swoje imię i nazwisko lub nick jako podziękowanie na łamach zaplanowanej książki.

Zostając Patronem z tego progu możesz czuć się, jakbyś dożywotnio dołączyła do kursu na temat Prawa Przyciągania, rozwoju świadomości, duchowości i potęgi umysłu.
Wystarczy, że klikniesz TUTAJhttps://patronite.pl/PaniEndorfina

Jeżeli z jakiś powodów aktualnie nie możesz lub nie chcesz zostać Patronem z tego progu, to nic nie szkodzi. Do grupy można dołączyć w każdej chwili, a wszystkie wcześniejsze nagrania wciąż będą na niej dostępne. 

Co więcej, wystarczy minimalna kwota wsparcia czyli 300 zł (3 miesiące wsparcia z progu trzeciego), a zostajesz w grupie nawet, jeżeli później anulujesz subskrypcję na Patronite lub przełączysz się na próg 5 czy 10 zł miesięcznie.

Jeżeli natomiast nie interesuje Cię wejście do grupy, to i tak nic nie tracisz, bo regularnie na moim YouTubeFacebooku i Instagramie znajdziesz nowe wartościowe treści i pełno dobrej energii dla Ciebie.