Prawo Przyciągania działa tak samo w temacie pieniędzy jak w każdym innym przypadku.

Kreowanie bogactwa, sukcesu, czy odpowiednich okoliczności to nie żaden sekret. Wystarczy poznać ogólne zasady kreacji, by sprawnie wykorzystywać je do tego, co akurat jest Ci potrzebne. Jeżeli nie wiesz, jak dokładnie działa Prawo Przyciągania, zachęcam, byś zerknął TUTAJ. Pamiętaj, że w praktyce to jeszcze łatwiejsze!

Ok., a więc przypomnijmy sobie trzy proste kroki niezbędne do manifestowania pieniędzy.

Krok pierwszy: zauważ swoje pragnienie

Nie uzasadniaj go, bo nie musisz tego robić. Uciesz się z tego pragnienia, ekscytuj się nim. Pragnienia są dobre, bez powodu.

Krok drugi: dostrój swój stan emocjonalny do pragnienia

Pamiętaj, że “chcę, ale nie mam” to ZUPEŁNIE inna częstotliwość niż “jak fajnie, że to już się dzieje”. Wizualizuj, lub wspominaj, ekscytuj się i rozpływaj w odważnych marzeniach.
Klucz to skupić się na odczuciach, jakie daje spełnienie Twojego pragnienia. Uczucie, że to już się dokonało, uczucie podniecenia i wdzięczności są przemocarne. Sięgaj po nie, by przestroić swoje vajby na właściwą częstotliwość.

O tym JAK DZIAŁAJĄ EMOCJE pisałam już wcześniej. Dobrze też zawsze słuchać swojego wewnętrznego radaru, który informuje nas, czy zbliżamy się do naszego pragnienia. Po więcej informacji kliknij TUTAJ.

Krok trzeci: przypierdoliłeś (energetycznie), więc teraz odpuść

Zajmij się wszystkim tym, co trzyma Cię w świetnym nastroju i/lub wywołuje podobne stany emocjonalne do tych z punktu drugiego.
Żyj na maksa z tym, co już masz, a Wszechświat zacznie nadawać audycję przeznaczoną specjalnie dla Ciebie. A jak już zacznie, to będziesz zadziwiony niesamowitymi zbiegami okoliczności, ludźmi, którzy idealnie do Ciebie pasują, niezwykłymi zdarzeniami i tym nieodpartym wrażeniem, że w sposób wybiegający poza logikę, wszystko ułożyło się dokładnie tak, jak miało być.

Jak widzisz Prawo Przyciągania pieniędzy jest prostym mechanizmem. Jego kluczem są emocje, których doświadczasz. Częściej myśl więc nie o tym, ile zer chcesz mieć na swoim koncie, ale jak będziesz się czuć, gdy one już się tam pojawią.

Baw się tym. To ma być przyjemność.

Najważniejsza jest zawsze radość i szczęście, jakie daje bycie w procesie manifestacji


Jeżeli chcesz świadomie manifestować swoje doświadczenia, polub stronę  PANI ENDORFINA na Facebooku. Znajdziesz tam jeszcze więcej inspiracji.