Reguła “17 sekund” mówi, że jeżeli utrzymasz uwagę na danym temacie lub rzeczy lub stanie emocjonalnym przynajmniej siedemnaście sekund, to Prawo Przyciągania wkracza do akcji i podsyła Ci kolejną myśl lub stan emocjonalny, tożsamy z tym poprzednim.

Masz więc siedemnaście sekund na rozmnożenie czegoś, co chcesz mnożyć.

Wyobraź sobie, że wsadzasz do ziemi nasionko, z którego momentalnie wyrasta kwiatek. Jeżeli będziesz z pełną uwagą patrzył na ten kwiatek przez co najmniej siedemnaście sekund, obok pojawi się kolejny. Nie musisz się martwić, skąd on się tam wziął. Prawo Przyciągania działa zawsze i będzie samo podrzucać Ci kolejne kwiatki, którym będziesz mógł poświęcać uwagę.

Istnieje także reguła “68 sekund”, która głosi, że jeżeli utrzymasz swoją uwagę na danym temacie przynajmniej przez sześćdziesiąt osiem sekund, to następuje coś, co Abraham-Hicks określają jako “momentum”, a co ja nazywam po polsku “wydarzaniem się”.

Sześćdziesiąt osiem sekund utrzymania uwagi na danym temacie sprawia, że już nie tylko pojawiają się w Tobie odpowiednie stany emocjonalne i myśli, ale też na zewnątrz zaczynają się “wydarzać” rzeczy, które pomagają podtrzymać dany stan emocjonalny. Twój stan emocjonalny zaczyna się niejako “materializować” na zewnątrz.

——————–

Chcesz wiedzieć więcej na temat tego, jak działa reguła „17 sekund”? Koniecznie zajrzyj TUTAJ

Po więcej inspiracji na temat Prawa Przyciągania oraz świadomego kreowania swojej rzeczywistości zajrzyj na stronę PANI ENDORFINA na Facebooku.