Jeżeli chcesz diametralnych zmian w życiu, nie możesz próbować zmieniać materii materią. Nie możesz próbować zmieniać ego za pomocą ego.

Twoim zadaniem nie jest też starać się bardziej, robić więcej i pracować ciężej, bo w ten sposób powielasz schemat, który zaprowadził Cię tu gdzie jesteś.

Jeżeli chcesz diametralnych zmian w życiu, musisz pozbyć się swojej tożsamości i dosłownie stać się nowym człowiekiem. Musisz “wyjść z siebie” i połączyć się ze źródłem. Musisz stać się czystą świadomością, bez nazwiska, bez zawodu, bez historii.

Daj sobie czas na to. Co rano projektuj swoją nową rzeczywistość. I pamiętaj: nie ważne, kim byłeś, choćbyś nawet był tą samą osobą przez ostatnie czterdzieści lat. Ważne jest tylko to, kim będziesz. I każdy moment jest dobry, by wyznaczać nową energetyczną ścieżkę w kwantowym polu, którego wszyscy jesteśmy częścią🧘‍♀️🪄

Więcej o świadomym kreowaniu rzeczywistości na kanele PANI ENDORFINA, a jeżeli chcesz mieć dostęp do pełnych wersji podcastów i jeszcze większej ilości materiałów, zawsze możesz zostać Patronem z trzeciego progu. Dzięki temu otrzymasz zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku, dzięki której zyskujesz:
– nieograniczony dostęp do pełnych wersji wszystkich podcastów (tych dawnych, najnowszych, oraz przyszłych);
– możliwość zadawania pytań i otrzymania bezpośrednich odpowiedzi w ramach tych podcastów;
– miejsce w społeczności osób, którym tak, jak i Tobie zależy a kreowaniu wspaniałego życia;
– oraz swoje imię i nazwisko lub nick jako podziękowanie na łamach zaplanowanej książki.

Zostając Patronem z tego progu możesz czuć się, jakbyś dożywotnio dołączyła do kursu na temat Prawa Przyciągania, rozwoju świadomości, duchowości i potęgi umysłu.
Wystarczy, że klikniesz TUTAJhttps://patronite.pl/PaniEndorfina

Jeżeli z jakiś powodów aktualnie nie możesz lub nie chcesz zostać Patronem z tego progu, to nic nie szkodzi. Do grupy można dołączyć w każdej chwili, a wszystkie wcześniejsze nagrania wciąż będą na niej dostępne. 

Co więcej, wystarczy minimalna kwota wsparcia czyli 300 zł (3 miesiące wsparcia z progu trzeciego), a zostajesz w grupie nawet, jeżeli później anulujesz subskrypcję na Patronite lub przełączysz się na próg 5 czy 10 zł miesięcznie.

Jeżeli natomiast nie interesuje Cię wejście do grupy, to i tak nic nie tracisz, bo regularnie na moim YouTube, Facebooku i Instagramie znajdziesz nowe wartościowe treści i pełno dobrej energii dla Ciebie.